Üniversitemiz KÜNİB Uluslararası Üniversite Tanıtım Fuarına Katıldı

Üniversitemiz, 20-21 Mayıs tarihlerinde KÜNİB (Kafkasya Üniversiteler Birliği) tarafından düzenlenen  Uluslararası Üniversite  Tanıtım Fuarına katıldı.

Kazakistan’ın Almatı şehrinde düzenlenen fuara, Üniversitemizi temsilen Uluslararası İlişkiler Koordinatörü Yrd. Doç. Dr. Aytekin SANALAN, Genel Sekreter Yardımcısı Metin UĞURTÜRK, ve Uluslararası İlişkiler Koordinatörlüğü Uzmanı Aigerim SERDALİVEYA katıldı.

Kazakistan, Rusya, Türkmenistan, Özbekistan, Uygur Özerk Bölgesinden ve Ahıska Türklerinden yaklaşık 1500 öğrencinin katıldığı fuarda üniversitemiz standı büyük ilgi gördü. Fuarda daha önce üniversitemizde eğitim alan öğrenciler standımızı ziyaret ederek üniversitemizin tanıtımına destek verirken, Kazakistan Almatı’da bulunan ikili işbirliği anlaşması yaptığımız üniversitelerin öğretim üyeleri de standımızı ziyaret etti.

Uluslararası Üniversite Tanıtım Fuarında üniversitemiz standını ziyaret eden öğrencilere Üniversitemiz lisans ve lisansüstü eğitime başvuru şartları, imkânları ve Erzincan şehri hakkında bilgiler verildi.